top of page
  • Writer's pictureWebelinx Love Story Games

Polish - Czy wiesz, że Maksymilian wykorzystywał zdolności parapsychiczne Grety do swoich badań?

OŚWIADCZENIE

Zawarte tu materiały zdradzają fragmenty fabuły gry.

Zanim zapoznasz się z tymi treściami, zalecamy zdecydowanie ukończyć grę.


W grze Gry dla Dziewczyn - Wampiry, gdy główna bohaterka spotyka Gretę w kryjówce Maksymiliana, dowiaduje się, że ona i jej matka pomagały Maksymilianowi w jego badaniach, ale później doszło między nimi do kłótni, przez co Greta musiała zakończyć współpracę z nimi. Dlaczego zatem Maksymilian potrzebował pomocy Grety, skoro miał u swego boku Katarzynę i Dominika?

Greta rozmyśla o swojej przeszłości i Maksymilianie w grze Gry dla Dziewczyn - Wampiry
Greta rozmyśla o swojej przeszłości i Maksymilianie

Prawda jest taka, że choć zarówno Katarzyna, jak i Greta były zainteresowane paranormalnymi eksperymentami Maksymiliana, to nie były równie skłonne, by zaoferować mu swoje usługi.


Przeszłość skrywa odpowiedzi


Naturalnie, Katarzyna była w nim wówczas zakochana, więc nie trudno się domyślić, że pragnęła mu pomóc tak, jak tylko potrafiła,

twierdzi nasze zaufane źródło. Jednakże, jeśli chodzi o Gretę, sytuacja wygląda nieco inaczej...


Greta zawarła z Maksymilianem pakt, oferując mu swoje zdolności parapsychiczne, które były praktycznie niezbędne do dalszego postępu jego badań.

Nasze źródło twierdzi, że paranormalne zdolności, takie jak umiejętność tworzenia #iluzji , telekineza i nadludzka intuicja były dokładnie tym, czego potrzebował Maksymilian na drodze do stworzenia istoty, która byłaby prawdziwie nieśmiertelna.


Gdy uczucia wzięły górę


W rzeczy samej, #nadprzyrodzonemoce Grety były dla niego niezwykle pomocne, choć ich ścisła współpraca wzbudzała też #zazdrość Katarzyny. Po pewnym czasie, zakochana na zabój Katarzyna zaczęła postrzegać Gretę jako niebezpieczny element, który mógłby zniszczyć jej #związek z Maksymilianem. Na jej szczęście, sam Maksymilian uznał wkrótce, że pomoc Grety nie była mu już potrzebna. Greta zdawała sobie sprawę, że jej przyjaciółka dała się całkowicie zaślepić miłości i zazdrości, przez co nie brała sobie całej tej sytuacji zanadto do serca i postanowiła później ocalić jej córkę przed gniewem Maksymiliana i pomścić śmierć Katarzyny.


W grze #Gry dla Dziewczyn - Wampiry dzieje się o wiele więcej niż widać na pierwszy rzut oka, więc możesz spodziewać się więcej wpisów, w których omawiamy nasze tajemnicze #wampiry i fascynującą opowieść, w której gra toczy się o prawdziwą #miłość !


 

Poznaj swoją postać tu i teraz!

Pobierz aplikację wprost na swoje urządzenie!


Pobierz Gry dla Dziewczyn - Wampiry na urządzenia Android z Google Play

Pobierz Gry dla Dziewczyn - Wampiry na urządzenia iOS z App Store

 

Podobał ci się ten wpis? Zostaw komentarz i powiedz nam o tym!

Pomóż nam dotrzeć do innych - udostępnij to swoim znajomym na portalach społecznościowych!

151 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page